Esate nauja ar rinkoje įsitvirtinusi įmonė – visiems paslaugos teikiu lygiavertiškai ir transparentiškai. 2021 metų marketingo paslaugų paketai ir kainos

198
6 Val x €33
€250 — Pridėjus Mokesčius
Glausta Jūsų tinklapio SEO ir Digital kanalų apžvalga, Marketingo galimybių identifikavimas
930
30 Val x €31
€1177 — Pridėjus Mokesčius
Mokamos reklamos kanalų optimizavimas, reikalingų Digital įrankių integravimas ir kt. rekomendacijos
1740
60 Val x €29
€2202 — Pridėjus Mokesčius
Nuoseklus darbas su Jūsų projekto Digital dalimi. Nuo analizės ir optimizavimo iki strategijos ir vykdymo

Kaip Vyksta Darbai?

Skaitmeninio marketingo ir SEO paslaugos vyksta dirbtuvių ("workshop") principu. Mes susitinkame jūsų ofise, aptariame verslo lūkesčius, įjungiame kompiuterius ir pradedame darbus. Orientaciniai tikslai: auginti organišką srautą, optimizuoti reklamines kampanijas, didinti matomumą internete ir įvesti naujus sklaidos kanalus ar reklamos formatus. Visa to bendras tikslas - pardavimų auginimas.

Žingsnis po žingsnio peržiūrime ir įvertiname jūsų verslo istorinius skaitmeninio marketingo (tinklapis, PPC, SEO, soc. tinklai ir t.t.) duomenis. Sudėliojame preliminarų veiksmų planą pagal jūsų prioritetus. Realiu laiku darome keitimus, diegiame trūkstamus įrankius, optimizuojame analitiką ir geriname reklamos kampanijų nustatymus. Atliekant keitimus remiamės esamais Google, vidiniais ("CRM") ir trečiųjų šalių (pvz.: "Ahrefs") duomenimis.

Jeigu sprendžiama situacija reikalauja papildomų resursų - pateikiu rekomendacijas ir galimus sprendimo būdus. Viso darbo metu suprantamai ir aiškiai dalinuosi savo ilgamete patirtimi ("know-how"), esant poreikiui mokau, kad eigoje dalį svarbių, bet nesudėtingų darbų galėtumėte tęsti savarankiškai.

Kada atlieku marketingo apžvalgą ir SEO auditą, išanalizuoju tinklapio techninį kodą ir su Jumis aptariu lūkesčius - nurodau reikalingus veiksmus ateičiai. Taip pat, dirbtuvių ("workshop") pabaigoje numatau kitų darbui reikalingų dienų skaičių ir paruošiu jums užduotis, kurias savarankiškai atliekate iki kito mūsų susitikimo.

Marketingo Seka

Analizė
Strategija
Įgyvendinimas
Optimizacija