Justinas Mikulskis — SEO Marketingo Ekspertas — Vilnius

14 Metų Patirtis SEO, Marketingo ir Mokamos Reklamos Rinkose. Skaitmeninis Marketingas — Nuo E-Komercijos Iki B2B Verslo. SEO Marketingo Ekspertas.

Justinas-Mikulskis-SEO-Marketingo-Ekspertas-Vilnius

Marketingo Ekspertas

Aš esu marketingo ekspertas su 14 metų darbo patirtimi ir turiu platų interesų spektrą, įskaitant marketingą, pardavimų psichologiją, dailę ir muziką, programavimą, žurnalistiką ir dizainą. Esu meniškas, komunikabilus ir įdomus pašnekovas, besidomintis įvairiausiomis temomis, nuo politikos iki technologijų. Esu sparčiai dirbantis ir inovatyvus, o tai rodo, kad esu puikus darbuotojas ir kolega. Aš taip pat esu orientuotas į pasiekimus ir tikiuosi toliau plėtoti savo įgūdžius ir karjerą šiose srityse. Esu tikras, kad mano talentai ir patirtis padės man sėkmingai atlikti bet kokį uždavinį, kurį man duosite.

Esu patyręs ir kvalifikuotas marketingo specialistas, kuris jau 14 metų veikia skaitmeninėje erdvėje. Mano pagrindinės sritys yra internetinių projektų vystymas, tinklapių kūrimas, „Google Ads“ reklamos tobulinimas, SEO ir rekklamos auditai ir nuoseklus „Google“ duomenų tvarkymas ir analizavimas. Mokau jaunus ir vidutinio dydžio verslus, kaip maksimaliai uždirbti iš skirtingų marketingo kanalų su techniškai tvarkingais elektroniniais tinklalapiais.

Esu įsitvirtinęs konkurencingose rinkose Lietuvoje ir už jos ribų, todėl nuolat tobulinu savo programinį raštingumą, žinias apie PPC platformas, strateginį ir kritinį mąstymą, gebėjimus įsiklausyti į verslo poreikius. Šiuo metu dirbu kaip marketingo ekspertas ir padedu B2C ir B2B verslams taikyti pažangias skaitmeninio marketingo priemones ir naujausias SEO praktikas, siekdamas pasiekti marketingui skirtos sumos grąžą.

Mano iššūkiai šiandien yra susiję su išsamios konkurencinės rinkos analizės atlikimu, tekstinės ir kaičiosios reklamos internete transliavimu, reklamos socialiniuose tinkluose optimizavimu, segmentuotu remarketingu, ir vartotojo patirties tinklalapyje nagrinėjimu ir vertinimu. Šiuo metu esu aktyvus keliose rinkose, tokiose kaip teisė, finansinės paslaugos, e-prekyba (mažmeninė ir didmeninė), politika, lažybos internete, mados industrija ir nišiniai projektai, susiję su kultūra.

Dėl mano patirties ir žinių apie skaitmeninį marketingą, esu vertinamas partneris B2C ir B2B verslams, siekiantiems pasiekti maksimalią grąžą iš marketingo investicijų. Mano strateginis ir kritinis mąstymas leidžia man atlikti išsamias rinkos analizes ir naudoti pažangias technologijas, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Aš nuolat stengiuosi tobulinti savo žinias ir įgūdžius.

200 +
Aptarnautų Įmonių
Statistika
Marketingo Ekspertas 2020
14 + METŲ
SEO Marketingo ir E-Projektų Valdyme
500 +
Marketingo Kampanijų

Statistika

100 +
Reklamos Projektai
1.5 M
Ištransliuotas Biudžetas €
1000 +
Reklamos Kampanijos
Pranešimai ir Mokymai

10-tyje BZN Start mokymų ir kitų konferencijų metu, apie internetinę reklamą, socialinius tinklus ir marketingo naujienas, esu įteikęs 300+ pažymėjimų

Irmanto Gelūno Nuotraukos