Justinas Mikulskis — SEO Marketingo Ekspertas — Vilnius

13 Metų Patirtis SEO, Marketingo ir Mokamos Reklamos Rinkose. Skaitmeninis Marketingas — Nuo E-Komercijos Iki B2B Verslo. SEO Marketingo Ekspertas.

Justinas-Mikulskis-SEO-Marketingo-Ekspertas-Vilnius

Marketingo Ekspertas

Skaitmeninėje erdvėje veikiu 13 metų. Mokau jauną ir vidutinio dydžio verslą, kaip maksimaliai uždirbti iš skirtingų marketingo kanalų su techniškai tvarkingu el. tinklalapiu.

Veikdamas konkurencingose rinkose Lietuvoje ir už jos ribų, nuolat tobulinu programinį raštingumą, PPC platformų išmanymą, strateginio bei kritinio mąstymo gebėjimus.

100 +
Marketingo Projektų
Statistika
Marketingo Ekspertas 2020
12 + METŲ
SEO, Marketingo ir E-Projektų Valdyme
1000 +
Reklaminių Kampanijų

Statistika

100 +
Reklamos Projektai
1.5 M
Ištransliuotas Biudžetas €
1000 +
Reklamos Kampanijos
2008
Rgp
2008—2020 „Mikulskis.lt“ Laisvai Samdomas Marketingo Specialistas
Rinkos, kuriose šią akimirką aktyviai dirbu: teisė, finansinės paslaugos, e. prekyba (mažmeninė ir didmeninė), politika, lažybos internete, mados industrija ir nišiniai projektai, susiję su kultūra. Veiklos pagrindą sudaro per karantiną skubotai kurtų tinklapių SEO, skaitmeninių projektų ir reklamos strategijų auditai. PPC kampanijose vyrauja – prabangos prekės.
2013
Lie
2013 „Ieškok“ Pažinčių ir Bendravimo Portalas
Pozicija: Marketingo Projektų Vadovas. Buvo atliekamas esamų marketingo kanalų auditas ir pasiūlyta nauja marketingo strategija, remiantis projekto istoriniais duomenimis. Po išsamios duomenų analizės ir įvairių vartotojų apklausų - įgyvendintas pilnas prekinio ženklo atnaujinimas, sukurta mobilioji programėlė ir išvystytas naujas tinklapis/vartotojo aplinka. Iš pagrindų pakeistas UI/UX, remiantis ankstesnio tinklapio vartotojų “karščio” žemėlapiu, įvestos naujos mokamos paslaugos ir papildomos funkcijos vartotojams, tam kad pagerinti projekto duodamą grąža verslui ir uždarbį iš Google AdSense platformos. 2014 metais tinklapis pateko į TOP10 (pagal puslapių peržiūrų skaičių) lietuviškų portalų sąrašą.
2015
Sau
2015 „Interneto Vizija“ IT Kompanija (Serveriai, Domenai, SSL Sertifikatai)
Pozicija: Marketingo Specialistas. Asistavau „time4vps.eu" divizijos marketingo vadovui Romanui audituojant projekto marketingo strategiją, optimizuojant SEO rodiklius, įvedant nišinius reklamos kanalus ir proaktyvias marketingo taktikas. Metai praleisti dirbant globalioje virtualių serverių paslaugų rinkoje sustiprino tokius mano marketingo įgūdžius, kaip konkurentų analizė ir stebėsena, globalus prekinio ženklo monitoringas, darbas su vidiniu pagalbos centru, naujienlaiškių marketingas, nuoseklus remarketingas ir klientų retargetingas.
2016
Lie
2016 „Impartner“ Interneto Reklamos Kūrybos Agentūra
Pozicija: Marketingo vadovas. Dirbau su >40 užsakovų iš skirtingų rinkų. Planavau ir optimizavau įmonių internetinės reklamos biudžetus. Vedžiau verslo susitikimus ir praktinius užsiėmimus konferencijose apie reklamą. Auditavau įmonių reklamos kanalus, kad pasiūlyti ekonomiškesnius sprendimus. Sprendžiau techninius SEO, duomenų analizės ir automatikos iššūkius. Vadovavau vidaus rinkodaros komandai.
Gru
2016—2020 „Bzn Start“ Projektas apie Jauną Verslą
Pozicija: Marketingo Konsultantas, Konferencijų Pranešėjas ir Mokytojas.
2018
Rgp
2018 „Helis“ IT Kompanija
Skaitmeninių Projektų Marketingo Vadovas
2019
Spa
2019 „We Are Marketing“ B2B Strategijos ir Marketingo Agentūra
B2B Strategijos ir Marketingo Agentūros „We Are Marketing“ Skaitmeninių Projektų Vadovas
2020
Bir
2020 „Mikulskis.lt“ Laisvai Samdomas Marketingo Ekspertas
Rinkos, kuriose šią akimirką aktyviai dirbu: teisė, finansinės paslaugos, e. prekyba (mažmeninė ir didmeninė), politika, lažybos internete, mados industrija ir nišiniai projektai, susiję su kultūra. Veiklos pagrindą sudaro per karantiną skubotai kurtų tinklapių SEO, skaitmeninių projektų ir reklamos strategijų auditai. PPC kampanijose vyrauja – prabangos prekės.
Publikacijos
Marketingo Ekspertas: Aktualūs Digital Sprendimai Verslui 2020-2021
Marketingo Ekspertas: Kur Investuoti Kam Negaišti Laiko
Marketingo Ekspertas - Kokius Raktinius Žodžius Pasirinkti
Marketingo Eskpertai: Ką Internete Veikia Tavo Varžovai
Pranešimai ir Mokymai

10-tyje BZN Start mokymų ir kitų konferencijų metu, apie internetinę reklamą, socialinius tinklus ir marketingo naujienas, esu įteikęs 300+ pažymėjimų

Irmanto Gelūno Nuotraukos

Kviečiu Susipažinti