SEO Marketingo Paslaugos — Optimizavimas Paieškai

SEO Marketingo Paslaugos — Reklamos Kanalų, Duomenų ir SEO Analizė — Nauja Pardavimų Strategija — WordPress Tinklapių Dizainas ir Programavimas.

Reklamos-Kanalu-Duomenu-SEO-ir-Analize

Marketingo Paslaugos

Mikulskis dirba kaip marketingo ekspertas ir padeda B2C bei B2B verslui taikyti pažangias skaitmeninio marketingo priemones ir naujas SEO praktikas.

SEO optimizavimas paieškai, konkurencinės rinkos analizė, Google reklamos internete transliavimas, reklamos kanalų auditas ir optimizavimas, segmentuotas remarketingas, tinklapių programavimas, vartotojo patirties nagrinėjimas ir vertinimas – Justino Mikulskio paslaugos.

Rinkos, kuriose Mikulskis aktyviai dirba: teisė, finansinės paslaugos, e. prekyba (mažmeninė ir didmeninė), politika, lažybos internete, mados industrija ir nišiniai projektai, susiję su kultūra.

SEO Auditas ir Optimizacija

Tinklapio turinio ir kodo analizė
Esminių klaidų taisymas
Online turinio strategija
Rekomendacijos IT ir marketingo skyriams
Siūlau išsamią tinklapio turinio ir kodo analizės paslaugą, kuri apima ne tik turinio, bet ir kodo patikrinimą ir optimizavimą, esminių klaidų taisymą, rekomendacijas dėl turinio ar kodo pakeitimų, siekiant pagerinti tinklapio funkcionalumą ir patrauklumą. Esu patyręs SEO specialistas, turinio strategas ir kodo programuotojas, kuris gali padėti sužinoti apie tinklapio stipriąsias ir silpnąsias puses, rekomenduoti būdus, kaip pagerinti reitingus paieškos varikliuose ir/arba gerinti funkcionalumą, bei pateikti išsamų ataskaitą apie analizės rezultatus ir patarimus tolesniam tinklapio tobulinimui. Siūlau ne tik pagalbą marketingo ir IT skyriams kuriant ar vystant sėkmingą tinklapį, bet ir rekomendacijas, kaip pagerinti jų veiklos efektyvumą. Be to, siūlau online turinio strategijos paslaugas, kurios gali padėti klientui sukurti ir įgyvendinti sėkmingą turinio marketingo planą. Jei norite sužinoti daugiau apie mano paslaugas ar susitikti konsultacijai, prašau susisiekti su manimi.

Duomenų Analizė ir Tvarkymas

Google Analytics (Universal ir GA4)
Google Tag Manager
Google Search Console
KPIs nustatymas ir sekimas

Google Ads Reklama

Paieškoje, tinklapiuose ir Youtube
Segmentuotas remarketingas
Reklamos nustatymų optimizavimas
Paleistų reklamų analizė ir optimizavimas

Digital Marketingo Analizė

Potencialo analizė pagal 24 punktus
Neišnaudotų galimybių ir tobulintinų vietų konstatavimas
Piltuvėlio (“Funnel”) ir darbų plano laike sudarymas
Analizės pristatymas gyvai komandai

Wordpress Tinklapiai

Reprezentacinės svetainės
Elektroninės parduotuvės su WooCommerce
Kodo atnaujinimas ir optimizavimas
UX/UI (naudotojo elgsenos tyrimai)

Mano teikiamos paslaugos apima visą ciklą nuo WordPress tinklapio kūrimo iki jo priežiūros. Aš padedu sukurti reprezentacines svetaines B2C ir B2B verslams, elektronines parduotuves su WooCommerce integracija, atlieku UX/UI tyrimus, kad padėčiau klientams sukurti patrauklius ir intuityvius tinklapius. Taip pat didelį dėmesį programavimo etape skiriu SEO, kad kuo greičiau tinklapis atsidurtų paieškos sistemose, ir sudiegiu reikiamas analitines programas. Vadovaujuosi naujausiomis grafinių elementų ir turinio išdėstymo tendencijomis. Taip pat teikiu paslaugas tinklapio kodo ir įskiepių atnaujinimui ir optimizavimui, kad užtikrinti nepertraukiamą ir sklandų tinklapio veikimą. Teikiu saugumo diegimo ir saugumo tobulinimo paslaugas, kad klientų tinklapiai būtų saugūs nuo potencialių grėsmių, o serverio darbas būtų mažiau apkrautas. Mano teikiamos paslaugos padeda klientams sukurti ir valdyti patrauklius, veikiančius ir saugiuss WordPress tinklapius.

Kitos Paslaugos ir Mokymai

Konkurentų SEO ir skaitmeninio marketingo analizė
Koučingas ir įvairios partizaninės rekomendacijos
Socialinių tinklų reklamos ir nustatymų analizė
Reklamos kūrimo ir SEO mokymai

Teikiu įvairias nišines paslaugas, kurios padės jūsų verslui sėkmingai plėtotis skaitmeniniame pasaulyje. Pirmiausia, aš siūlau konkurentų SEO ir skaitmeninio marketingo analizę. Tai reiškia, kad padedu jums išanalizuoti, kaip jūsų konkurentai yra matomi internete ir kaip jie naudoja skaitmeninį marketingą siekdami sėkmės. Pagal gautus rezultatus, siūlau būdus, kaip galėtumėte pagerinti savo tinklapio pozicijas žiniatinklyje ir gauti daugiau užsakymų iš potencialių klientų. Be to, siūlau verslų koučingą, kuris padeda sukurti geriausią marketingo strategiją ir suplanuoti, kaip ją įgyvendinti. Aš taip pat teikiu partizaninio marketingo rekomendacijas, kurios padeda kūrybiškai pasiekti norimą auditoriją ir sudominti ją jūsų produktais ar paslaugomis, neišleidžiant daug pinigų. Socialinių tinklų reklama ir nustatymai taip pat svarbūs norint sėkmingai plėtoti verslą skaitmeniniame pasaulyje. Todėl aš siūlau socialinių tinklų reklamos ir jų nustatymų auditą, kuris padės jums sužinoti, kaip geriausiai naudoti šias priemones ir kaip jas optimizuoti, kad pasiektum norimą auditoriją. Galiausiai, aš siūlau reklamos kūrimo ir SEO mokymus, kurie padeda išmokti sukurti skaitmeninę reklamą ir optimizuoti savo svetainę, kad ji būtų matoma žiniatinklyje. Tikiu, kad šios paslaugos padės jūsų verslui sėkmingai plėtotis skaitmeniniame pasaulyje ir pasiekti norimą sėkmę.

Naujausios AI paslaugos AIGen.lt

Naujausios Žinios Apie Marketingą

Kasmet Atnaujinami Google Sertifikatai

Reali Praktika Europos ir JAV Rinkose

Skaitomi Pranešimai Marketingo Konferencijose

Kaip Vyksta Darbai?

Skaitmeninio marketingo ir SEO paslaugos vyksta dirbtuvių ("workshop") principu. Mes susitinkame jūsų ofise, aptariame verslo lūkesčius, įjungiame kompiuterius ir pradedame darbus. Orientaciniai tikslai: auginti organišką srautą, optimizuoti reklamines kampanijas, didinti matomumą internete ir įvesti naujus sklaidos kanalus ar reklamos formatus. Visa to bendras tikslas - pardavimų auginimas.

Žingsnis po žingsnio peržiūrime ir įvertiname jūsų verslo istorinius skaitmeninio marketingo (tinklapis, PPC, SEO, soc. tinklai ir t.t.) duomenis. Sudėliojame preliminarų veiksmų planą pagal jūsų prioritetus. Realiu laiku darome keitimus, diegiame trūkstamus įrankius, optimizuojame analitiką ir geriname reklamos kampanijų nustatymus. Atliekant keitimus remiamės esamais Google, vidiniais ("CRM") ir trečiųjų šalių (pvz.: "Ahrefs") duomenimis.

Jeigu sprendžiama situacija reikalauja papildomų resursų - pateikiu rekomendacijas ir galimus sprendimo būdus. Viso darbo metu suprantamai ir aiškiai dalinuosi savo ilgamete patirtimi ("know-how"), esant poreikiui mokau, kad eigoje dalį svarbių, bet nesudėtingų darbų galėtumėte tęsti savarankiškai.

Kada atlieku marketingo apžvalgą ir SEO auditą, išanalizuoju tinklapio techninį kodą ir su Jumis aptariu lūkesčius - nurodau reikalingus veiksmus ateičiai. Taip pat, dirbtuvių ("workshop") pabaigoje numatau kitų darbui reikalingų dienų skaičių ir paruošiu jums užduotis, kurias savarankiškai atliekate iki kito mūsų susitikimo.