SEO Marketingo Paslaugų Kainos 2021

2021 Metų SEO Marketingo Paslaugų Kainos (Nuo 264€). Paslaugos ar Konsultacijos Klientui Teikiamos Konfidencialiai ir Transparentiškai.

264
Mokesčiai Įskaičiuoti
Diena — 6 Val. x 44€
Glausta Jūsų tinklapio SEO ir Digital kanalų apžvalga, Marketingo galimybių identifikavimas
774
Mokesčiai Įskaičiuoti
Trys D. — 18 Val. x 43€
Reikalingų SEO įrankių prijungimas ir nustatymas. Glausta rinkos analizė ir kt. rekomendacijos
1260
Mokesčiai Įskaičiuoti
Savaitė — 30 Val. x 42€
Mokamos reklamos kanalų optimizavimas, tinklapio SEO auditas, duomenų išvados ir kt. darbai
2460
Mokesčiai Įskaičiuoti
Dvi Sav. — 60 Val. x 41€
Nuoseklus darbas su Jūsų projekto Digital dalimi. Nuo analizės ir optimizavimo iki strategijos ir vykdymo
3600
Mokesčiai Įskaičiuoti
Trys Sav. — 90 Val. x 40€
Remarketingo reklamos kampanijos, klientui pritaikyti partizaninio marketingo veiksmai
4680
Mokesčiai Įskaičiuoti
Mėnuo — 120 Val. x 39€
Įvaizdinio WordPress tinklapio sukūrimas, Google analitikos ir SEO integravimas

Kaip Vyksta Darbai?

Skaitmeninio marketingo ir SEO paslaugos vyksta dirbtuvių ("workshop") principu. Mes susitinkame jūsų ofise, aptariame verslo lūkesčius, įjungiame kompiuterius ir pradedame darbus. Orientaciniai tikslai: auginti organišką srautą, optimizuoti reklamines kampanijas, didinti matomumą internete ir įvesti naujus sklaidos kanalus ar reklamos formatus. Visa to bendras tikslas - pardavimų auginimas.

Žingsnis po žingsnio peržiūrime ir įvertiname jūsų verslo istorinius skaitmeninio marketingo (tinklapis, PPC, SEO, soc. tinklai ir t.t.) duomenis. Sudėliojame preliminarų veiksmų planą pagal jūsų prioritetus. Realiu laiku darome keitimus, diegiame trūkstamus įrankius, optimizuojame analitiką ir geriname reklamos kampanijų nustatymus. Atliekant keitimus remiamės esamais Google, vidiniais ("CRM") ir trečiųjų šalių (pvz.: "Ahrefs") duomenimis.

Jeigu sprendžiama situacija reikalauja papildomų resursų - pateikiu rekomendacijas ir galimus sprendimo būdus. Viso darbo metu suprantamai ir aiškiai dalinuosi savo ilgamete patirtimi ("know-how"), esant poreikiui mokau, kad eigoje dalį svarbių, bet nesudėtingų darbų galėtumėte tęsti savarankiškai.

Kada atlieku marketingo apžvalgą ir SEO auditą, išanalizuoju tinklapio techninį kodą ir su Jumis aptariu lūkesčius - nurodau reikalingus veiksmus ateičiai. Taip pat, dirbtuvių ("workshop") pabaigoje numatau kitų darbui reikalingų dienų skaičių ir paruošiu jums užduotis, kurias savarankiškai atliekate iki kito mūsų susitikimo.

Marketingo Seka

Analizė
Strategija
Įgyvendinimas
Optimizacija